- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Cărbune pentru perioada rece a anului 2021 - 2022
Cărbune pentru perioada rece a anului 2021 - 2022
Cărbune pentru perioada rece a anului 2021 - 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Generală Educație Orhei
Codul fiscal/IDNO
1015601000293
Adresa
MD-3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
Orhei str. M.Eminescu 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 10:57:10
Ultima modificare
28.09.2021 08:10:48
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Cărbune pentru perioada rece a anului 2021 - 2022
Cărbune pentru perioada rece a anului 2021 - 2022
Statut
Activ
Valoarea estimată
276400 MDL
ID
2ca771da-7b80-48a2-b2bd-a4ebde84a1e1
Pas minim
2764
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standard cărbune.docx
Documentația Standard
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 11:42:12
documentatia standard cărbune.signed.pdf
Documentașia Standard
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 11:42:12
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Cărbune pentru perioada rece a anului 2021 - 2022
276400 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
276,400.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 11:42:12 - 02.10.2021 11:30:00
27.09.2021 11:42:12 - 02.10.2021 11:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.10.2021 11:30:00 - 05.10.2021 11:30:00
02.10.2021 11:30:00 - 05.10.2021 11:30:00