- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparatia drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Reparatia drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Reparatia drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliu Raional Ialoveni
Codul fiscal/IDNO
1013601000624
Adresa
MD-6801,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Alexandru cel Bun, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 10:50:41
Ultima modificare
27.09.2021 11:40:25
MTender ID
Cod CPV
45233140-2
-
Lucrări de drumuri
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparatia drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Reparatia drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
1781700 MDL
ID
7ec3355b-8970-40cd-b20d-45d32365f2d9
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,781,700.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 11:21:54 - 02.10.2021 00:00:00
27.09.2021 11:21:54 - 02.10.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.10.2021 00:00:00 - 07.10.2021 00:00:00
02.10.2021 00:00:00 - 07.10.2021 00:00:00