- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparația și întreținerea drumurilor publice locale de interes raional, raionul Criuleni pentru anul 2021 -ETAPA II
Reparația și întreținerea drumurilor publice locale de interes raional, raionul Criuleni pentru anul 2021 -ETAPA II
Reparația și întreținerea drumurilor publice locale de interes raional, raionul Criuleni pentru anul 2021 -ETAPA II
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Criuleni
Codul fiscal/IDNO
1007601008557
Adresa
4801,
MOLDOVA,
or.Criuleni,
Criuleni,
str.31 August 108
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Criuleni Consiliul Raional
Telefonul de contact
024822264
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 10:23:53
Ultima modificare
12.10.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparația și întreținerea drumurilor publice locale de interes raional, raionul Criuleni pentru anul 2021 -ETAPA II
Reparația și întreținerea drumurilor publice locale de interes raional, raionul Criuleni pentru anul 2021 -ETAPA II
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
1435157.5 MDL
ID
94b865f1-8f61-4404-91a6-e9bcd838956e
Pas minim
143.52
Termen de valabilitate al contractului
De la 21.10.2021 13:03:41 Până la 31.12.2021 14:03:41
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 13.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
an2_69anunț drumuri2021.semnat.pdf
-invitație de participare
Invitaţie de participare
28.09.2021 14:12:35
duae_consiliul raional criuleni.semnat.pdf
-Cerințe de calificare
Criterii de calificare și de selecție
28.09.2021 14:12:35
reparatii drumuri etapa ii - caiete de sarcini.semnat.pdf
-Caiet de sarcini
Deviz de cheltuieli
28.09.2021 14:12:35
an2_69anunț drumuri2021.semnat.pdf
-invitație de participare
Invitaţie de participare
28.09.2021 14:12:35
duae_consiliul raional criuleni.semnat.pdf
-cerințe de calificare
Criterii de calificare și de selecție
28.09.2021 14:12:35
reparatii drumuri etapa ii - caiete de sarcini.semnat.pdf
-caiet de sarcini
Deviz de cheltuieli
28.09.2021 14:12:35
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
1,435,157.50
MDL
Perioada clarificărilor:
28.09.2021 14:12:35 - 05.10.2021 10:00:00
28.09.2021 14:12:35 - 05.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
05.10.2021 10:00:00 - 12.10.2021 10:00:00
05.10.2021 10:00:00 - 12.10.2021 10:00:00