- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Двухкарманный счётчик банкнот
Для пересчёта и проверки подлинности MDL, RUB, USD, EUR, с определением номинала, а также для сортировки денежных знаков по номиналу, ориентации и году эмиссии.
Для пересчёта и проверки подлинности MDL, RUB, USD, EUR, с определением номинала, а также для сортировки денежных знаков по номиналу, ориентации и году эмиссии.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Farmina Plus
Codul fiscal/IDNO
1015600011906
Adresa
MD-2044, mun.Chisinau, str.Ciocana,
МОЛДОВА,
мун.Кишинэу,
мун.Кишинэу,
mun.Chisinau, str.Ciocana 8/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cais Rodica
Telefonul de contact
078944054 022-421-801
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
25.09.2021 20:53:53
Ultima modificare
25.09.2021 20:55:55
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Машины, оборудование и канцелярские принадлежности, за исключением компьютеров, принтеров и мебели
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Двухкарманный счётчик банкнот
Для пересчёта и проверки подлинности MDL, RUB, USD, EUR, с определением номинала, а также для сортировки денежных знаков по номиналу, ориентации и году эмиссии.
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Двухкарманный счётчик банкнот
25000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.09.2021 20:55:55 - 28.09.2021 10:00:00
25.09.2021 20:55:55 - 28.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.09.2021 10:00:00 - 01.10.2021 10:00:00
28.09.2021 10:00:00 - 01.10.2021 10:00:00