- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Sistem de videoconferinte și sonorizare
Sistem de videoconferinte și sonorizare
Sistem de videoconferinte și sonorizare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Universitatea de Stat din Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006600064263
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Alexe Mateevici 60
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.09.2021 20:52:44
Ultima modificare
27.09.2021 10:53:39
MTender ID
Cod CPV
32300000-6
-
Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1
Sistem de videoconferinte și sonorizare
Statut
Activ
Valoarea estimată
160000 MDL
ID
74d46544-c518-48eb-9f71-68f75af57791
Pas minim
1600
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.10.2021 03:00:00 Până la 08.11.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Buna ziua. Concretizati va rog, daca bunurile solicitate vor trebui si instalate?
27.09.2021 13:24
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Rugăm să includeți în oferta de preț instalarea bunurilor. Mulțumim. O zi frumoasă.
Denumirea lotului : Lot 1
160000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
160,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.09.2021 21:07:39 - 28.09.2021 17:00:00
25.09.2021 21:07:39 - 28.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.09.2021 17:00:00 - 04.10.2021 00:00:00
28.09.2021 17:00:00 - 04.10.2021 00:00:00