- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Filtre pentru autobuze Isuzu
Filtre pentru autobuze Isuzu
Filtre pentru autobuze Isuzu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Codul fiscal/IDNO
1004600054327
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
24.09.2021 17:02:57
Ultima modificare
24.09.2021 17:07:41
MTender ID
Cod CPV
42900000-5
-
Diverse utilaje de uz general şi special
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Filtre pentru autobuze Isuzu
Filtre pentru autobuze Isuzu
Statut
Activ
Valoarea estimată
329550 MDL
ID
94c9d229-d6d9-4fc0-bc45-21dff8ab2263
Pas minim
100
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.10.2021 17:07:16 Până la 30.12.2021 18:07:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
declarația privind beneficiarii finali.docx
Formular privind beneficiarii finali
Documentaţie de atribuire
24.09.2021 17:07:41
f-4.1-specificaţii-tehnice isuzu.doc
Formular specificații tehnice
Documentaţie de atribuire
24.09.2021 17:07:41
f-4.2 specificaie de pret isuzu.docx
Formular specificație de preț
Documentaţie de atribuire
24.09.2021 17:07:41
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Filtre pentru autobuze Isuzu
329550 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
329,550.00
MDL
Perioada clarificărilor:
24.09.2021 17:07:41 - 27.09.2021 17:00:00
24.09.2021 17:07:41 - 27.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.09.2021 17:00:00 - 30.09.2021 17:00:00
27.09.2021 17:00:00 - 30.09.2021 17:00:00