- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Antigel pentru autobuze
Antigel pentru autobuze de model MAN VDL Volvo Isuzu
Antigel pentru autobuze de model MAN VDL Volvo Isuzu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Codul fiscal/IDNO
1004600054327
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
24.09.2021 16:35:45
Ultima modificare
07.10.2021 09:03:29
MTender ID
Cod CPV
24900000-3
-
Produse chimice fine şi produse chimice variate
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Antigel pentru autobuze de model MAN VDL Volvo
Antigelul trebuie să dețină aprobări MAN 324 SNF și DAF 74002
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
144000 MDL
ID
2deb2492-99b3-4d48-8a5d-39ed614476b1
Denumirea lotului : Antigel pentru autobuze de model Isuzu
Antigelul trebuie să dețină aprobări Cummins CES 14439 sau CES 14603
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
72000 MDL
ID
148165d4-233f-4270-869b-aff82be2b9f8
Documentele procedurii de achiziție
declarația privind beneficiarii finali.docx
Formular privind beneficiarii finali
Documentaţie de atribuire
24.09.2021 16:56:28
f-4.1-specificaţii-tehnice man vdl.doc
Formular specificații tehnice
Documentaţie de atribuire
24.09.2021 16:56:28
f-4.2 specificaie de pret man vdl.docx
Formular specificații de preț
Documentaţie de atribuire
24.09.2021 16:56:28
f-4.1-specificaţii-tehnice isuzu.doc
Formular specificația tehnică
Documentaţie de atribuire
24.09.2021 16:56:28
f-4.2 specificaie de pret isuzu.docx
Formular specificația de preț
Documentaţie de atribuire
24.09.2021 16:56:28
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
216,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
24.09.2021 16:56:28 - 28.09.2021 17:00:00
24.09.2021 16:56:28 - 28.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.09.2021 17:00:00 - 30.09.2021 17:00:49
28.09.2021 17:00:00 - 30.09.2021 17:00:49