- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Codul fiscal/IDNO
1007601009657
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
24.09.2021 16:28:10
Ultima modificare
15.10.2021 13:30:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
4750000 MDL
ID
64679f77-c3bb-4338-b8bf-5b4b40d44c12
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
4,750,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
24.09.2021 16:45:42 - 11.10.2021 17:00:00
24.09.2021 16:45:42 - 11.10.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.10.2021 17:00:00 - 15.10.2021 13:30:00
11.10.2021 17:00:00 - 15.10.2021 13:30:00