- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a acoperișului la Scoala Primara nr. 95
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a acoperișului la Scoala Primara nr. 95 din subordinea DETS sec. Ciocana
Lucrări de reparație a acoperișului la Scoala Primara nr. 95
Documentele procedurii de achiziție
FORMULARUL DE DEVIZ NR.1 – LISTA CU CANTITĂȚILE
Documentaţie de atribuire
24.09.2021 16:29:28
Eligibilitatea ofertantului 1.Lipsa restanțelor la impozite, contribuții și taxe 2. Nu se află în proces de insolvabilitate ca urmare a unei hot. Jud. 3. Nu este inclus în lista de interdicție a operatorilor economici
Documentaţie de atribuire
24.09.2021 16:29:28
FORMULARUL DE DEVIZ NR.1 – LISTA CU CANTITĂȚILE
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 08:09:29
FORMULARUL DE DEVIZ NR.1 – LISTA CU CANTITĂȚILE
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 08:26:21
27.09.2021 11:01
Răspuns la clarificare: nu din motiv ca este o achizitie de valoare mică
27.09.2021 15:32
Răspuns la clarificare: buna ziua va rog mult sunati la nr de tel 022331234
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA24.09.2021 16:29:28 - 29.09.2021 09:30:00
29.09.2021 09:30:00 - 01.10.2021 09:30:00