- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru" din subordinea DETS sec. Ciocana
Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia educatie, tineret şi sport sectorul Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1007601009565
Adresa
2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleco Russo, 57
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Irina Braga Angela Chirița
Telefonul de contact
022499661
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
24.09.2021 16:15:34
Ultima modificare
27.09.2021 12:17:22
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini.docx
FORMULARUL DE DEVIZ NR.1 – LISTA CU CANTITĂȚILE DE LUCRĂRI
Documentaţie de atribuire
24.09.2021 16:21:06
duae.doc
Eligibilitatea ofertantului 1. .Lipsa restanțelor la impozite, contribuții și taxe 2. Nu se află în proces de insolvabilitate ca urmare a unei hot. Jud. 3. Nu este inclus în lista de interdicție a operatorilor economici
Documentaţie de atribuire
24.09.2021 16:21:06
caiet de sarcini.docx
FORMULARUL DE DEVIZ NR.1 – LISTA CU CANTITĂȚILE DE LUCRĂRI
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 08:07:10
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
107250 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
107,250.00
MDL
Perioada clarificărilor:
24.09.2021 16:21:06 - 28.09.2021 12:17:22
24.09.2021 16:21:06 - 28.09.2021 12:17:22
Perioada de depunere a ofertelor:
28.09.2021 12:17:22 - 30.09.2021 12:17:53
28.09.2021 12:17:22 - 30.09.2021 12:17:53