- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Codul fiscal/IDNO
1007601010493
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gheorghe Chetrușca
Telefonul de contact
022242501
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
24.09.2021 08:15:54
Ultima modificare
18.10.2021 08:40:38
MTender ID
Cod CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
250000 MDL
ID
94c6d256-6626-47b0-b508-fec71af1f51d
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
250,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
24.09.2021 08:19:58 - 04.10.2021 11:00:57
24.09.2021 08:19:58 - 04.10.2021 11:00:57
Perioada de depunere a ofertelor:
04.10.2021 11:00:57 - 14.10.2021 11:00:00
04.10.2021 11:00:57 - 14.10.2021 11:00:00