- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
lucrări de renovare a scării secției de Zi nr.2 și antreului adiacent acesteia din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți
lucrări de renovare a scării secției de Zi nr.2 și antreului adiacent acesteia din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți
lucrări de renovare a scării secției de Zi nr.2 și antreului adiacent acesteia din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Codul fiscal/IDNO
1008601000639
Adresa
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Ivano Franco 44
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Telefonul de contact
/231/71003
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
24.09.2021 07:50:17
Ultima modificare
30.09.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : lucrări de renovare a scării secției de Zi nr.2 și antreului adiacent acesteia din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți
lucrări de renovare a scării secției de Zi nr.2 și antreului adiacent acesteia din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
25000 MDL
ID
9ce7394f-6bc9-433e-a089-1885e4040e9c
Pas minim
10
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 08:58:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare a lucrarilor de renovare a scarii sectiei de zi nr.2 si antreului adiacent.semnat.pdf
-
Invitaţie de participare
24.09.2021 07:59:15
caiet de sarcini a scarii sectiei de zi nr.2 si a antreului adiacent acesteia (1).semnat.pdf
-
Specificații tehnice
24.09.2021 07:59:15
new duae_ro_lucrari de renovare a scarii sectiei de zi nr.2 si antreului adiacent acesteia.doc
-
Criterii de calificare și de selecție
24.09.2021 07:59:15
new ds_lucrari de renovare a scarii sectiei de zi nr.2 si antreului adiacent acesteia.docx
-
Clarificări pentru participanți
24.09.2021 07:59:15
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
24.09.2021 07:59:15 - 27.09.2021 09:00:00
24.09.2021 07:59:15 - 27.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.09.2021 09:00:00 - 30.09.2021 10:00:00
27.09.2021 09:00:00 - 30.09.2021 10:00:00