- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
servicii de deservire tehnică și întreținere a ascensoarelor pentru perioada an.2022
servicii de deservire tehnică și întreținere a ascensoarelor pentru perioada an.2022
servicii de deservire tehnică și întreținere a ascensoarelor pentru perioada an.2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM Sf.Treime
Codul fiscal/IDNO
1003600152592
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Igor Bzovîi
Telefonul de contact
+37322438237; +37360740772
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.09.2021 15:09:05
Ultima modificare
21.09.2021 15:21:11
MTender ID
Cod CPV
50750000-7
-
Servicii de întreţinere a ascensoarelor
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționarea serviciilor de deservire tehnică și întreținere a ascensoarelor instituției, conform necesităților IMSP, pentru anul 2022
Deservire tehnică și întreținere a ascensorului model AS-500/0.5 (nr. de înregistrare 860, numărul de staţii - 9, anul instalării 1976, coeficient complicație – 1.0, tip deservire – DR, RG (DP, RGA), conform Prescripţiilor tehnice în vigoare. Posibilitatea de intervenţie operativă în timp de 1 oră în cazul defectării ascencorului 24/24 ore.
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Achiziționarea serviciilor de deservire tehnică și întreținere a ascensoarelor instituției, conform necesităților IMSP, pentru anul 2022
240000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
240,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.09.2021 15:14:11 - 01.10.2021 09:00:10
21.09.2021 15:14:11 - 01.10.2021 09:00:10
Perioada de depunere a ofertelor:
01.10.2021 09:00:10 - 13.10.2021 09:00:00
01.10.2021 09:00:10 - 13.10.2021 09:00:00