- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Beton preparat, cu livrare la locul destinației , Marca C16/20 cu prundiș concasat
Beton preparat, cu livrare la locul destinației , Marca C16/20 cu prundiș concasat
Beton preparat, cu livrare la locul destinației , Marca C16/20 cu prundiș concasat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Rusestii Noi
Codul fiscal/IDNO
1009601000027
Adresa
MD-6825,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Rusestii Noi
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.09.2021 14:42:46
Ultima modificare
02.10.2021 13:36:26
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Beton preparat, cu livrare la locul destinației
Beton Marca C16/20 prundis concasat
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
510833.33 MDL
ID
100f7fbf-0cc5-43e1-89c3-dbd73f7a1c9c
Pas minim
200
Termen de valabilitate al contractului
De la 02.10.2021 14:45:31 Până la 31.12.2021 15:45:31
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare beton.semnat.pdf
-Anunț de participare
Invitaţie de participare
21.09.2021 14:53:29
Spuneti Va Rog care va fi destinatia betonului, pentru ce va fi folosit?
27.09.2021 13:36
Răspuns la clarificare: Reparația capitală a drumurilor publice.
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
510,833.33
MDL
Perioada clarificărilor:
21.09.2021 14:53:29 - 29.09.2021 13:36:26
21.09.2021 14:53:29 - 29.09.2021 13:36:26
Perioada de depunere a ofertelor:
29.09.2021 13:36:26 - 02.10.2021 13:36:26
29.09.2021 13:36:26 - 02.10.2021 13:36:26