- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Accesorii de birou
Accesorii de birou
Accesorii de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Daniela Turtureanu
Telefonul de contact
022504891
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.09.2021 14:37:15
Ultima modificare
11.10.2021 15:00:01
MTender ID
Cod CPV
30192000-1
-
Accesorii de birou
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Accesorii de birou
Accesorii de birou: Hârtie foto A6
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
6600 MDL
ID
19137e37-c5b2-49f8-ade1-ce0ebc9f8ce4
Pas minim
66
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.10.2021 14:41:37 Până la 30.12.2021 15:41:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 12.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
6,600.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.09.2021 14:45:20 - 01.10.2021 15:00:00
21.09.2021 14:45:20 - 01.10.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.10.2021 15:00:00 - 11.10.2021 15:00:00
01.10.2021 15:00:00 - 11.10.2021 15:00:00