- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Ouă dietetice de găină (Repetat)
Ouă dietetice de găină
Ouă dietetice de găină
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Codul fiscal/IDNO
1003600152606
Adresa
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Serviciul achizitii publice
Telefonul de contact
022250809, 022250707
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.09.2021 13:55:13
Ultima modificare
22.09.2021 09:17:55
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Ouă de găină dietetice
Caracteristici Ouă- dietetice nu mai mici de 54 gr.( de găină) categoria A proaspete SM-89, ambalaj: cutii. Pentru perioada 01.10.2021-31.12.2021
Statut
Activ
Valoarea estimată
20000 MDL
ID
451502f9-f0b5-4a03-b58d-7f6ab8277dfe
Pas minim
80
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Ouă de găină dietetice
20000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
20,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.09.2021 14:12:55 - 27.09.2021 09:00:00
21.09.2021 14:12:55 - 27.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.09.2021 09:00:00 - 30.09.2021 09:00:00
27.09.2021 09:00:00 - 30.09.2021 09:00:00