- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești, perioada de finantare 2021-2022
Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești, perioada de finantare 2021-2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Sarata Galbena
Codul fiscal/IDNO
1007601005969
Adresa
3446,
MOLDOVA,
s.Sărata-Galbenă,
Hînceşti,
s. Sarata Galbena
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.09.2021 15:54:54
Ultima modificare
20.09.2021 16:00:38
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești perioada de finantare 2021-2022
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standart lucrari.docx
documentatia standart lucrari.
Documentaţie de atribuire
20.09.2021 16:00:38
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
605591.27 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
605,591.27
MDL
Perioada clarificărilor:
20.09.2021 16:00:38 - 27.09.2021 10:30:00
20.09.2021 16:00:38 - 27.09.2021 10:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.09.2021 10:30:00 - 04.10.2021 10:30:00
27.09.2021 10:30:00 - 04.10.2021 10:30:00