- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Utilaje pentru sistemele de încălzire, pompe de rețea, cazane pe combustibil solid – suplimentar (repetat)
Utilaje pentru sistemele de încălzire, pompe de rețea, cazane pe combustibil solid – suplimentar (repetat)
Utilaje pentru sistemele de încălzire, pompe de rețea, cazane pe combustibil solid – suplimentar (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Administrația Națională a Penitenciarelor
Codul fiscal/IDNO
1006601001012
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.09.2021 15:47:19
Ultima modificare
20.09.2021 16:52:20
MTender ID
Cod CPV
42100000-0
-
Utilaje de producţie şi utilizare a puterii mecanice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Pompă de circulație
Motor cu rotor umed; U – 380V, 50Hz; Q min. – 30 m³/h la H min. - 14m; Ø – 65 mm (2½’’), conectarea prin flanșe; Gradul de protecţie – min. IP 44.
Denumirea lotului : Pompă hidrofor
U – 220-250 V, 50 Hz; H max. – minim 35m; Q max. – minim 3,5 m³/h; Q min. – 2,5 m3/h la H min. 15m; Adîncimea maximală de aspirație – min. 7m; Volumul rezervorului – min. 20 litri.
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Pompă hidrofor
4000 MDL
Denumirea lotului : Pompă de circulație
100000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
104,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.09.2021 16:52:20 - 23.09.2021 09:00:00
20.09.2021 16:52:20 - 23.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.09.2021 09:00:00 - 27.09.2021 07:30:00
23.09.2021 09:00:00 - 27.09.2021 07:30:00