- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de audit obligatoriu al situațiilor financiare
Servicii de audit obligatoriu al situațiilor financiare
Servicii de audit obligatoriu al situațiilor financiare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Codul fiscal/IDNO
1003600150554
Adresa
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Lăcrămioara Crudu
Telefonul de contact
022 857 239
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.09.2021 15:45:14
Ultima modificare
20.09.2021 16:00:11
MTender ID
Cod CPV
79200000-6
-
Servicii de contabilitate, servicii de audit şi servicii fiscale
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de audit obligatoriu al situațiilor financiare
Servicii de audit obligatoriu al situațiilor financiare
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de audit obligatoriu al situațiilor financiare
43500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
43,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.09.2021 16:00:11 - 21.09.2021 16:30:00
20.09.2021 16:00:11 - 21.09.2021 16:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.09.2021 16:30:00 - 30.09.2021 10:00:00
21.09.2021 16:30:00 - 30.09.2021 10:00:00