- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparare a tunelului (secția internare), rețelelor de evacuare a apelor pluviale, pereului și trotuarului bloc chirurgical.
Lucrări de reparare a tunelului (secția internare), rețelelor de evacuare a apelor pluviale, pereului și trotuarului bloc chirurgical.
Lucrări de reparare a tunelului (secția internare), rețelelor de evacuare a apelor pluviale, pereului și trotuarului bloc chirurgical.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Codul fiscal/IDNO
1003600150783
Adresa
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.09.2021 14:43:13
Ultima modificare
20.09.2021 14:46:58
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparare a tunelului (secția internare), rețelelor de evacuare a apelor pluviale, pereului și trotuarului bloc chirurgical.
Lucrări de reparare a tunelului (secția internare), rețelelor de evacuare a apelor pluviale, pereului și trotuarului bloc chirurgical - conform listei de lucrari anexate
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare_lucrari.semnat.pdf
-anunt de participare
Invitaţie de participare
20.09.2021 14:46:58
documentatia_standard_lucrari.docx
-documentatia standard
Documentaţie de atribuire
20.09.2021 14:46:58
documentatia_standard_lucrari.semnat.pdf
documentatia standard
Documentaţie de atribuire
20.09.2021 14:46:58
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparare a tunelului (secția internare), rețelelor de evacuare a apelor pluviale, pereului și trotuarului bloc chirurgical.
615867.23 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
615,867.23
MDL
Perioada clarificărilor:
20.09.2021 14:46:58 - 30.09.2021 12:00:00
20.09.2021 14:46:58 - 30.09.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
30.09.2021 12:00:00 - 06.10.2021 12:00:00
30.09.2021 12:00:00 - 06.10.2021 12:00:00