- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică
Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică a obiectului “Reparaţia capitală GM Odesa-Chişinău (sectorul 153,5 kм-166,4 kм)”
Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică a obiectului “Reparaţia capitală GM Odesa-Chişinău (sectorul 153,5 kм-166,4 kм)”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MOLDOVATRANSGAZ
Codul fiscal/IDNO
1003607010109
Adresa
5233,
МОЛДОВА,
с.Цариград,
Дрокия,
mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.09.2021 13:23:36
Ultima modificare
11.10.2021 14:00:00
MTender ID
Cod CPV
45231220-3
-
Строительство газопроводов
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică
Lucrări de construcție-montaj a sistemei de protecție electrochimică a obiectului “Reparaţia capitală GM Odesa-Chişinău (sectorul 153,5 kм-166,4 kм)”
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
3381600 MDL
ID
e81c6ba7-5594-44ba-b667-0e2e26ee47e6
Documentele procedurii de achiziție
caiet-de-sarcini № 5.pdf
caiet de sarcini № 5 din 13 08 2021 lucrari-odesa-chisinau-prot-electr
Documentaţie de atribuire
20.09.2021 13:35:50
documente la depunerea ofertei (anexa nr.1-5).docx
documente la depunerea ofertei
Documentaţie de atribuire
20.09.2021 13:35:50
anunt de participare №5 constructia-montaj sistemei de protectie electrochimica “gm odesa-chis. semnat.pdf
anunt de participare №5
Documentaţie de atribuire
20.09.2021 13:35:50
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
3,381,600.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.09.2021 13:35:50 - 30.09.2021 17:00:00
20.09.2021 13:35:50 - 30.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
30.09.2021 17:00:00 - 11.10.2021 14:00:00
30.09.2021 17:00:00 - 11.10.2021 14:00:00