- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de reparații curente
Schimbarea tâmplăriilor
Schimbarea tâmplăriilor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Instituția Publică Liceul Teoretic Petru Rareș
Codul fiscal/IDNO
1015620000209
Adresa
MD-2071,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.N.Costin, 63A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.09.2021 11:55:38
Ultima modificare
21.09.2021 11:42:51
MTender ID
Cod CPV
44221200-7
-
Uşi
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Schimbarea tâmplăriilor
Schimbarea tâmplăriilor în IPLT Petru Rareș
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
325137 MDL
ID
643431cb-4069-47f7-a8f6-7b0e684c6666
Pas minim
3251.37
Termen de valabilitate al contractului
De la 11.10.2021 11:10:42 Până la 30.11.2021 12:10:42
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare schimbare tamplarii.signed.pdf
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
21.09.2021 11:14:57
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
325,137.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.09.2021 11:14:57 - 27.09.2021 09:00:00
21.09.2021 11:14:57 - 27.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.09.2021 09:00:00 - 05.10.2021 10:00:00
27.09.2021 09:00:00 - 05.10.2021 10:00:00