- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mape A4
Mape A4
Mape A4
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006601003762
Adresa
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.09.2021 11:50:20
Ultima modificare
20.09.2021 11:59:33
MTender ID
Cod CPV
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Mapă A4
Mapă A4 (220*310 mm)
Statut
Activ
Valoarea estimată
16667 MDL
ID
1d353b82-56f9-46f6-b9d7-adf7e4ee4788
Pas minim
166.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.09.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 28.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Mapă A4
16667 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
16,667.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.09.2021 11:59:33 - 22.09.2021 14:00:00
20.09.2021 11:59:33 - 22.09.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.09.2021 14:00:00 - 27.09.2021 22:00:00
22.09.2021 14:00:00 - 27.09.2021 22:00:00