- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de renovare a apeductului, D-600 mm, din str. Gh. Asachi, mun. Chișinău
Lucrări de renovare
Lucrări de renovare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vitalie Cojocaru
Telefonul de contact
022256797, 068768855
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
17.09.2021 14:55:15
Ultima modificare
20.09.2021 13:53:10
MTender ID
Cod CPV
45232150-8
-
Lucrări pentru conducte de alimentare cu apă
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de renovare a apeductului, D-600 mm, din str. Gh. Asachi, mun. Chișinău
Lucrări de renovare
Documentele procedurii de achiziție
rugăm să fim informați despre presiunea nominală la conducta din fontă cu d. 600, atât și la racordul din fontă și cot
20.09.2021 16:13
Răspuns la clarificare: Presiunea nominală 16 atm
Mai sus spunteti ca presiune e de 16 atm, dar in pozitia 31 la teava PE, D. 160, e indicat PN 10, precizati care va fi presiunea nominala?
27.09.2021 08:36
Răspuns la clarificare: presiunea 16 la țeava de 600 presiunea 10 la țeava de 160
Denumirea lotului : Lucrări de renovare a apeductului, D-600 mm, din str. Gh. Asachi, mun. Chișinău
1687585.07 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,687,585.07
MDL
Perioada clarificărilor:
17.09.2021 14:59:03 - 27.09.2021 15:00:00
17.09.2021 14:59:03 - 27.09.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.09.2021 15:00:00 - 11.10.2021 10:00:00
27.09.2021 15:00:00 - 11.10.2021 10:00:00