- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Măști de protecție
Măști de protecție
Măști de protecție
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.09.2021 15:12:35
Ultima modificare
07.10.2021 15:41:07
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Măști de protecție
Măști de protecție
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
60000 MDL
ID
34657be8-b10e-4a31-896d-5f11c5947165
Pas minim
240
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 15:20:20 Până la 31.12.2021 16:20:20
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
60,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.09.2021 15:22:31 - 20.09.2021 15:30:00
15.09.2021 15:22:31 - 20.09.2021 15:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.09.2021 15:30:00 - 24.09.2021 15:30:00
20.09.2021 15:30:00 - 24.09.2021 15:30:00