- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Codul fiscal/IDNO
1007601010493
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gheorghe Chetrușca
Telefonul de contact
022242501
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.09.2021 16:51:56
Ultima modificare
13.09.2021 16:58:02
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
1247369 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,247,369.00
MDL
Perioada clarificărilor:
13.09.2021 16:58:02 - 24.09.2021 11:00:00
13.09.2021 16:58:02 - 24.09.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.09.2021 11:00:00 - 04.10.2021 10:00:42
24.09.2021 11:00:00 - 04.10.2021 10:00:42