- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Приобретение щебня
Приобретение щебня крупной и средней фракции.
Приобретение щебня крупной и средней фракции.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Chiriet-Lunga
Codul fiscal/IDNO
1007601004397
Adresa
MD6117,
МОЛДОВА,
с.Кириет-Лунга,
АТО Гагаузия,
s.Chiriet-Lunga, str.Svobodi,43
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.09.2021 16:47:45
Ultima modificare
13.09.2021 16:59:42
MTender ID
Cod CPV
14200000-3
-
Песок и глина
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Приобретение щебня
Приобретение щебня крупной и средней фракции.
Statut
Activ
Valoarea estimată
384000 MDL
ID
44cec2d6-568a-40bf-87b7-b08fd1334e4d
Pas minim
3840
Termen de valabilitate al contractului
De la 23.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Приобретение щебня
384000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
384,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
13.09.2021 16:59:42 - 18.09.2021 00:00:00
13.09.2021 16:59:42 - 18.09.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.09.2021 00:00:00 - 21.09.2021 00:00:00
18.09.2021 00:00:00 - 21.09.2021 00:00:00