- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Construcția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului "Ion Creanga" s. Zirnesti
LUCRARI de constructie a acoperisului sarpant al blocului auxiliar al gimnaziului
LUCRARI de constructie a acoperisului sarpant al blocului auxiliar al gimnaziului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. Gimnaziul "Ion Creanga" Zirnesti, Cahul
Codul fiscal/IDNO
1012620010760
Adresa
3933,
MOLDOVA,
s.Zîrneşti,
Cahul,
STR. SCOLII NR. 08
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.09.2021 16:05:26
Ultima modificare
13.09.2021 16:28:45
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Construcția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului "Ion Creanga" s. Zirnesti
LUCRARI de constructie a acoperisului sarpant al blocului auxiliar al gimnaziului
Documentele procedurii de achiziție
declaratie_privind beneficiarul efectiv.doc
declaratia beneficiarului
Documentaţie de atribuire
13.09.2021 16:28:45
documentatia standard _lucrari gimnaziul zirnesti.docx
documentatia standard
Documentaţie de atribuire
13.09.2021 16:28:45
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Construcția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului "Ion Creanga" s. Zirnesti
1078183 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,078,183.00
MDL
Perioada clarificărilor:
13.09.2021 16:28:45 - 18.09.2021 10:00:00
13.09.2021 16:28:45 - 18.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.09.2021 10:00:00 - 22.09.2021 17:00:00
18.09.2021 10:00:00 - 22.09.2021 17:00:00