- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Diverse produse alimentare
Diverse produse alimentare
Diverse produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Gura Bicului
Codul fiscal/IDNO
1007601008409
Adresa
MD-6523,
MOLDOVA,
s.Gura Bîcului,
Anenii Noi,
str. Canas Camzin
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.09.2021 15:51:25
Ultima modificare
13.09.2021 18:20:42
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Legume proaspete
Legume proaspete
Statut
Activ
Valoarea estimată
19500 MDL
ID
797f4eb0-18c3-43ec-b672-83b20cadc325
Pas minim
195
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 17:22:16 Până la 31.12.2021 18:22:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.09.2021 13:00:00
Denumirea lotului : Crupe
Crupe
Statut
Activ
Valoarea estimată
5460 MDL
ID
6641a7c3-63c1-4c96-bbf6-411139567989
Pas minim
54.6
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 17:27:13 Până la 31.12.2021 18:27:13
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.09.2021 13:18:30
Denumirea lotului : Peste congelat
Peste congelat
Statut
Activ
Valoarea estimată
6000 MDL
ID
881dd045-ba0c-4402-ae72-5264f7858536
Pas minim
60
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 17:32:48 Până la 31.12.2021 18:32:48
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.09.2021 13:37:00
Denumirea lotului : Uleiuri,condimente,conservații
Uleiuri,condimente,conservații
Statut
Activ
Valoarea estimată
9020 MDL
ID
a26f343b-86e4-4495-8ace-7bd631ec0d27
Pas minim
90.2
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 17:34:26 Până la 31.12.2021 18:34:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.09.2021 13:55:30
Denumirea lotului : Produse lactate
Produse lactate
Statut
Activ
Valoarea estimată
47620 MDL
ID
e66db5c8-9030-4ed8-af67-4496e26318ac
Pas minim
476.2
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 17:40:08 Până la 31.12.2021 18:40:08
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.09.2021 14:14:00
Denumirea lotului : Ceai,zahăr,sare,semințe,fructe uscate,pătrunjel verde,biscuiți
Ceai,zahăr,sare,semințe,fructe uscate,pătrunjel verde,biscuiți
Statut
Activ
Valoarea estimată
2900 MDL
ID
f7ec711b-a667-4a14-81d0-aa897d8cfc99
Pas minim
29
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 18:00:00 Până la 31.12.2021 19:09:55
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.09.2021 14:32:30
Denumirea lotului : Fructe proaspete
Fructe proaspete
Statut
Activ
Valoarea estimată
16000 MDL
ID
ac4774ec-126f-4eb4-88a4-48f96de111ed
Pas minim
160
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 18:00:00 Până la 31.12.2021 19:17:28
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.09.2021 14:51:00
Denumirea lotului : Carne
Carne
Statut
Activ
Valoarea estimată
41000 MDL
ID
a7253bdf-b344-4e02-8d79-23d8ab3e099c
Pas minim
410
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 18:00:00 Până la 31.12.2021 19:23:40
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.09.2021 15:09:30
Denumirea lotului : Ouă
Ouă
Statut
Activ
Valoarea estimată
8500 MDL
ID
b6a2b874-71d3-478e-9642-9df9f05575ef
Pas minim
85
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 18:00:00 Până la 31.12.2021 19:22:51
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.09.2021 15:28:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare octombrie-decembrie _автосохраненный_.signed.pdf
Anunt de participare
Specificații tehnice
13.09.2021 18:20:42
documentatia_standard_cop _2_.signed.pdf
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
13.09.2021 18:20:42
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Peste congelat
6000 MDL
Denumirea lotului : Carne
41000 MDL
Denumirea lotului : Fructe proaspete
16000 MDL
Denumirea lotului : Ouă
8500 MDL
Denumirea lotului : Legume proaspete
19500 MDL
Denumirea lotului : Ceai,zahăr,sare,semințe,fructe uscate,pătrunjel verde,biscuiți
2900 MDL
Denumirea lotului : Produse lactate
47620 MDL
Denumirea lotului : Uleiuri,condimente,conservații
9020 MDL
Denumirea lotului : Crupe
5460 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
156,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
13.09.2021 18:20:42 - 20.09.2021 10:00:00
13.09.2021 18:20:42 - 20.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.09.2021 10:00:00 - 23.09.2021 10:00:00
20.09.2021 10:00:00 - 23.09.2021 10:00:00