- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziții cu costuri mici a serviciilor de pază, supraveghere și de patrulare
Servicii pază, servicii de supraveghere. Servicii de patrulare conform necesităților Spitalului clinic militar central al Ministerului apărării
Servicii pază, servicii de supraveghere. Servicii de patrulare conform necesităților Spitalului clinic militar central al Ministerului apărării
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Spitalul Clinic Militar Central
Codul fiscal/IDNO
1006601003511
Adresa
MD-2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Lupu 32
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.09.2021 15:36:56
Ultima modificare
14.09.2021 13:28:40
MTender ID
Cod CPV
79710000-4
-
Servicii de siguranţă
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii pază, servicii de supraveghere. Servicii de patrulare.
Servicii pază, servicii de supraveghere și de patrulare conform necesităților Spitalului clinic militar central
Statut
Activ
Valoarea estimată
151110 MDL
ID
9aa52abb-d46d-4c7a-81c2-49fe53bc5620
Pas minim
755.55
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 15:50:39 Până la 31.12.2021 16:50:39
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare.signed.pdf
Invitație de participare la procedura de achiziții
Invitaţie de participare
13.09.2021 16:09:33
anunt de participare.signed.pdf
Anunț de participare la procedura de achiziții
Invitaţie de participare
13.09.2021 16:09:33
documentaţia standard.signed.pdf
FDA, Criterii și cerințe de calificare, modele de documente și contract
Documentaţie de atribuire
13.09.2021 16:09:33
documentaţia standard.signed.pdf
FDA, Criterii și cerințe de calificare
Documentaţie de atribuire
14.09.2021 13:28:40
Какая сумма банковской гарантии должна быть?
14.09.2021 11:47
Răspuns la clarificare: Bună ziua, în Documentația Standard este stipulat p 7.2.
Denumirea lotului : Servicii pază, servicii de supraveghere. Servicii de patrulare.
151110 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
151,110.00
MDL
Perioada clarificărilor:
13.09.2021 16:09:33 - 15.09.2021 13:28:40
13.09.2021 16:09:33 - 15.09.2021 13:28:40
Perioada de depunere a ofertelor:
15.09.2021 13:28:40 - 17.09.2021 14:28:28
15.09.2021 13:28:40 - 17.09.2021 14:28:28