- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
INSPECTORATUL DE POLITIE BENDER
Codul fiscal/IDNO
1006601000897
Adresa
MD-3200,
MOLDOVA,
mun.Bender,
mun.Bender,
str. Dzerjinski 46
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Romanita Burlacenco
Telefonul de contact
079657984
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.09.2021 15:28:50
Ultima modificare
15.09.2021 13:55:36
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Documentele procedurii de achiziție
Poz 12 Usi din lemn .Spuneti vopsite si cu lacat?
16.09.2021 11:53
Răspuns la clarificare: usi din lemn MDF, vopsite si cu lacat
Denumirea lotului : Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
1209742.19 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,209,742.19
MDL
Perioada clarificărilor:
13.09.2021 15:35:20 - 20.09.2021 10:00:00
13.09.2021 15:35:20 - 20.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.09.2021 10:00:00 - 27.09.2021 10:00:00
20.09.2021 10:00:00 - 27.09.2021 10:00:00