- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Piese și accesorii pentru vehicule și pentru motoare de vehicule URAL 43202
Piese și accesorii pentru vehicule și pentru motoare de vehicule URAL 43202
Piese și accesorii pentru vehicule și pentru motoare de vehicule URAL 43202
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Baza de păstrare combustibil a AN
Codul fiscal/IDNO
1006601002673
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Sofiei, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.09.2021 11:52:04
Ultima modificare
10.09.2021 13:11:16
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Costul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Piese și accesorii pentru vehicule și pentru motoare de vehicule URAL 43202
Piese și accesorii pentru vehicule și pentru motoare de vehicule URAL 43202
Statut
Activ
Valoarea estimată
34750 MDL
ID
30675c24-3f18-4f67-85da-bf6f2fc234fc
Pas minim
69.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 19.09.2021 13:11:53 Până la 31.12.2021 14:11:53
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
F-3.1-formularul-ofertei.doc
-F-3.1-formularul-ofertei
Documentaţie de atribuire
10.09.2021 13:11:16
F-4.1.-specificații tehnice.docx
-F-4.1.-specificații tehnice
Specificații tehnice
10.09.2021 13:11:16
F-4.2.- specificații de preț.docx
-F-4.2.- specificații de preț
Specificații tehnice
10.09.2021 13:11:16
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Piese și accesorii pentru vehicule și pentru motoare de vehicule URAL 43202
34750 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
34,750.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.09.2021 13:11:16 - 13.09.2021 14:00:00
10.09.2021 13:11:16 - 13.09.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 14:00:00 - 17.09.2021 15:00:00
13.09.2021 14:00:00 - 17.09.2021 15:00:00