- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Uși metalice antifoc de interior cu livrare, fără instalare.
Uși metalice antifoc de interior cu livrare, fără instalare.
Uși metalice antifoc de interior cu livrare, fără instalare.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.10 - Goian
Codul fiscal/IDNO
1006601000967
Adresa
MD-2089,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
satul Goian
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.09.2021 11:06:33
Ultima modificare
10.09.2021 11:15:04
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Uși metalice antifoc de interior cu livrare, fără instalare.
Uși metalice antifoc de interior - 3 bucăți, cu livrare fără instalare.
Statut
Activ
Valoarea estimată
13750 MDL
ID
5379b50f-1ce5-41b6-90bc-c97515699608
Pas minim
20
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 03:00:00 Până la 29.10.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
10.09.2021 Caiet de sarcini
Caiet de sarcini
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
10.09.2021 11:15:04
caiet de sarcini, uși antifoc, fără instalare
Caiet de sarcini
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
10.09.2021 11:15:04
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Uși metalice antifoc de interior cu livrare, fără instalare.
13750 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
13,750.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.09.2021 11:15:04 - 13.09.2021 12:00:00
10.09.2021 11:15:04 - 13.09.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 12:00:00 - 20.09.2021 13:00:00
13.09.2021 12:00:00 - 20.09.2021 13:00:00