- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Codul fiscal/IDNO
1007601010493
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gheorghe Chetrușca
Telefonul de contact
022242501
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
09.09.2021 16:47:27
Ultima modificare
09.09.2021 16:52:18
MTender ID
Cod CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
490000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
490,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.09.2021 16:52:18 - 20.09.2021 10:00:00
09.09.2021 16:52:18 - 20.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.09.2021 10:00:00 - 30.09.2021 10:00:00
20.09.2021 10:00:00 - 30.09.2021 10:00:00