- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria mun. Orhei
Codul fiscal/IDNO
1007601008007
Adresa
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. V. Mahu 160
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.09.2021 16:31:03
Ultima modificare
10.09.2021 16:49:06
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Documentele procedurii de achiziție
3.anunt_de_participarecatering tr.iv.semnat.pdf
Anunt_de_participare
Documentaţie de atribuire
10.09.2021 16:46:53
2.documentatia_standard_catering tr.iv.semnat.pdf
Documentatia_standard
Documentaţie de atribuire
10.09.2021 16:46:53
3.anunt_de_participarecatering tr.iv.semnat.pdf
Anunt_de_participare
Documentaţie de atribuire
10.09.2021 16:46:53
4.caiet de sarcinicatering tr.iv.semnat.pdf
Caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
10.09.2021 16:46:53
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
2018600 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
2,018,600.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.09.2021 16:46:53 - 20.09.2021 09:00:00
10.09.2021 16:46:53 - 20.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.09.2021 09:00:00 - 27.09.2021 14:00:00
20.09.2021 09:00:00 - 27.09.2021 14:00:00