- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mobilier
Mobilier
Mobilier
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Liceul Teoretic Alecu Russo Cojusna
Codul fiscal/IDNO
1012620010209
Adresa
MD3715,
MOLDOVA,
s.Cojuşna,
Străşeni,
str. Mihai Viteazul 38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.09.2021 13:50:55
Ultima modificare
11.10.2021 10:25:02
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Mobilier
Mobilier
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
1490900 MDL
ID
e7d329c9-31de-4f3b-a91d-820d060d9353
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_licitatie deschisă mobilier.signed.pdf
-
Documentaţie de atribuire
09.09.2021 14:06:45
Buna ziua. Dulap modular 2500x900x400. Sa intelegem ca H-2500, Lungime- 900 si Adincime- 400?
10.09.2021 13:04
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Da, ați înțeles corect. Mult succes.
Buna ziua. Anexati documentatia standard in format word
10.09.2021 13:03
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Nu ține de competența noastră acest aspect. Mult succes.
Buna ziua,
In descrierea pentru pozitiile de "Dulap", unde in cazul dmv.se vede lipsa de cunoastere, ati specificat ca : "Toate marginele vor fi căntuite cu cant de 0.5 mm, inclusiv si corpul mobilierului" Dmv. cunoasteti ca Fasadele sau mai clar "Usile" trebuiesc cantuite cu cant de 2mm care ofera o durabilitate si un aspect mult mai atragator si nu cu cant de 0.5mm ???
Asteptam o clarificare ca ulterior sa nu avem o surpriza .
14.09.2021 17:38
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Vă mulțumim pentru sugestii, dar vom insista pe varianta indicată în anunțul de participare, deoarece, credem că cantul de 0,5 mm are un aspect mai plăcut. Vă mulțumim pentru precizare.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,490,900.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.09.2021 14:06:45 - 19.09.2021 08:00:00
09.09.2021 14:06:45 - 19.09.2021 08:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
19.09.2021 08:00:00 - 25.09.2021 08:30:00
19.09.2021 08:00:00 - 25.09.2021 08:30:00