- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Inventar moale
Inventar moale
Inventar moale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Drochia "Nicolae Testemitanu"
Codul fiscal/IDNO
1003607150139
Adresa
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
bul.Nicolae Testemitanu 2/3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.09.2021 11:01:47
Ultima modificare
24.09.2021 10:43:44
MTender ID
Cod CPV
39500000-7
-
Articole textile
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Inventar moale
Inventar moale
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
167500 MDL
ID
f94910a4-3f55-491d-8702-8e536f638b60
Pas minim
1675
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 11:12:54 Până la 31.12.2021 12:12:54
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
167,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.09.2021 11:12:55 - 13.09.2021 16:00:00
09.09.2021 11:12:55 - 13.09.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 16:00:00 - 15.09.2021 16:00:00
13.09.2021 16:00:00 - 15.09.2021 16:00:00