- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Set de agregate
1.Găleată multifuncțională 2.Mătura rotativă 3.Distribuitoare de nisip / sare 4.Lama de dezapezire
1.Găleată multifuncțională 2.Mătura rotativă 3.Distribuitoare de nisip / sare 4.Lama de dezapezire
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Asociatia de gospodarire a spatiilor verzi
Codul fiscal/IDNO
1002600047677
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin 62
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.09.2021 09:26:12
Ultima modificare
09.09.2021 09:30:55
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Set de agregate
1.Găleată multifuncțională 2.Mătura rotativă 3.Distribuitoare de nisip / sare 4.Lama de dezapezire
Statut
Activ
Valoarea estimată
290000 MDL
ID
21aa7409-88da-466e-8621-11cd015f783e
Pas minim
2900
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.10.2021 09:28:36 Până la 31.12.2021 10:28:36
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare set agrigate.signed.pdf
-anunț de participare set agrigate.signed.pdf
Documentaţie de atribuire
09.09.2021 09:30:55
doc.standart nr.175(cop) set agregate.signed.pdf
-doc.standart nr.175(cop) set agregate.signed.pdf
Documentaţie de atribuire
09.09.2021 09:30:55
duae set agregate.signed.pdf
-duae set agregate.signed.pdf
Documentaţie de atribuire
09.09.2021 09:30:55
anunț de participare set agrigate.docx
-anunț de participare set agrigate.docx
Documentaţie de atribuire
09.09.2021 09:30:55
doc.standart nr.175(cop) set agregate.doc
-doc.standart nr.175(cop) set agregate.doc
Documentaţie de atribuire
09.09.2021 09:30:55
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Set de agregate
290000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
290,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.09.2021 09:30:55 - 16.09.2021 16:00:00
09.09.2021 09:30:55 - 16.09.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.09.2021 16:00:00 - 26.09.2021 09:00:00
16.09.2021 16:00:00 - 26.09.2021 09:00:00