- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Remorca basculantă .
Remorca basculantă .
Remorca basculantă .
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Asociatia de gospodarire a spatiilor verzi
Codul fiscal/IDNO
1002600047677
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin 62
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.09.2021 09:15:52
Ultima modificare
09.09.2021 09:20:57
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Remorca basculantă .
Remorca basculantă .
Statut
Activ
Valoarea estimată
105000 MDL
ID
89f1dbee-5652-4a28-8377-8f8959dc6adb
Pas minim
1050
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.10.2021 09:19:45 Până la 31.12.2021 10:19:45
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare remorca.signed.pdf
-anunț de participare remorca.signed.pdf
Documentaţie de atribuire
09.09.2021 09:20:57
doc.standart nr.175(cop) remorca.signed.pdf
-doc.standart nr.175(cop) remorca.signed.pdf
Documentaţie de atribuire
09.09.2021 09:20:57
anunț de participare remorca.docx
-anunț de participare remorca.docx
Documentaţie de atribuire
09.09.2021 09:20:57
doc.standart nr.175(cop) remorca.doc
-doc.standart nr.175(cop) remorca.doc
Documentaţie de atribuire
09.09.2021 09:20:57
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Remorca basculantă .
105000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
105,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.09.2021 09:20:57 - 16.09.2021 16:00:00
09.09.2021 09:20:57 - 16.09.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.09.2021 16:00:00 - 25.09.2021 09:00:00
16.09.2021 16:00:00 - 25.09.2021 09:00:00