- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de renovare a trotuarelor din or. Riscani
Lucrari de renovare a trotuarelor din or. Riscani
Lucrari de renovare a trotuarelor din or. Riscani
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria or. Rîșcani
Codul fiscal/IDNO
1007601002821
Adresa
5600,
МОЛДОВА,
г.Рышкань,
Рышкань,
str. 31 August,4
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.09.2021 09:01:53
Ultima modificare
10.09.2021 15:14:36
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de renovare a trotuarelor din or. Riscani
Lucrari de renovare a trotuarelor din or. Riscani
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrari de renovare a trotuarelor din or. Riscani
1356300 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,356,300.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.09.2021 09:24:36 - 14.09.2021 09:00:00
09.09.2021 09:24:36 - 14.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14.09.2021 09:00:00 - 22.09.2021 09:00:00
14.09.2021 09:00:00 - 22.09.2021 09:00:00