- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de construcție a unui bloc școlar cu încăperi administrative, spații pentru alimentare și amenajarea curții interioare a LT „Ion Creangă” din or.Cimişlia
Lucrări de construcție a unui bloc școlar cu încăperi administrative, spații pentru alimentare și amenajarea curții interioare a LT „Ion Creangă” din or.Cimişlia
Lucrări de construcție a unui bloc școlar cu încăperi administrative, spații pentru alimentare și amenajarea curții interioare a LT „Ion Creangă” din or.Cimişlia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Liceul Teoretic "Ion Creanga" Cimislia
Codul fiscal/IDNO
1012620010689
Adresa
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
str.Stefan cel Mare, 15
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 18:47:31
Ultima modificare
10.09.2021 19:16:39
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de construcție a unui bloc școlar cu încăperi administrative, spații pentru alimentare și amenajarea curții interioare a LT „Ion Creangă” din or.Cimişlia
Lucrări de construcție a unui bloc școlar cu încăperi administrative, spații pentru alimentare și amenajarea curții interioare a LT „Ion Creangă” din or.Cimişlia
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini reparatia bloc scolar.rtf
caiet de sarcini
Specificații tehnice
08.09.2021 18:59:17
documentatia standard_lucrari_bloc scolar.docx
Documentatia Standard
Documentaţie de atribuire
08.09.2021 18:59:17
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de construcție a unui bloc școlar cu încăperi administrative, spații pentru alimentare și amenajarea curții interioare a LT „Ion Creangă” din or.Cimişlia
822136.83 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
822,136.83
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 18:59:17 - 15.09.2021 17:00:00
08.09.2021 18:59:17 - 15.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.09.2021 17:00:00 - 21.09.2021 14:00:00
15.09.2021 17:00:00 - 21.09.2021 14:00:00