- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de Analiză comparativă a ofertei educaționale universitare și cererii pieței privind competențele antreprenoriale ale absolvenților domeniului textile și elaborare a recomandărilor privind perfecționarea curriculei pentru educația antreprenorială pentru necesităţile proiectului "Collaborative Entrepreneurial Education", Acronim CEE
Servicii de Analiză comparativă a ofertei educaționale universitare și cererii pieței privind competențele antreprenoriale ale absolvenților domeniului textile și elaborare a recomandărilor privind perfecționarea curriculei pentru educația antreprenorială pentru necesităţile proiectului "Collaborative Entrepreneurial Education", Acronim CEE
Servicii de Analiză comparativă a ofertei educaționale universitare și cererii pieței privind competențele antreprenoriale ale absolvenților domeniului textile și elaborare a recomandărilor privind perfecționarea curriculei pentru educația antreprenorială pentru necesităţile proiectului "Collaborative Entrepreneurial Education", Acronim CEE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Instituția Publică „Universitatea Tehnică a Moldovei”
Codul fiscal/IDNO
1007600001506
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Stefan cel Mare nr. 168
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 16:57:02
Ultima modificare
08.09.2021 17:01:26
MTender ID
Cod CPV
71620000-0
-
Servicii de analiză
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : LOT 1 Servicii de analiză
LOT 1 Servicii de analiză
Documentele procedurii de achiziție
termeni de referinţă (anexa 1).docx
-Termeni de referință
Documentaţie de atribuire
08.09.2021 17:01:26
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : LOT 1 Servicii de analiză
51974 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
51,974.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 17:01:26 - 13.09.2021 15:00:00
08.09.2021 17:01:26 - 13.09.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 15:00:00 - 17.09.2021 15:00:00
13.09.2021 15:00:00 - 17.09.2021 15:00:00