- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipament de telecomunicaţii (Switch-uri)
Echipament de telecomunicaţii (Switch-uri)
Echipament de telecomunicaţii (Switch-uri)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Tehnologia Informaţiei şi Securitate Cibernetică
Codul fiscal/IDNO
1003600096694
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Piaţa Marii Adunări Naţionale 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 15:50:48
Ultima modificare
01.10.2021 17:06:01
MTender ID
Cod CPV
32500000-8
-
Echipament de telecomunicaţii
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul nr. 1: Switch-uri; CPV: 32522000-8
Lotul nr. 1
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
700000 MDL
ID
0166fa6f-61f4-464c-ac53-ee01490d8672
Denumirea lotului : Lotul nr. 2: Module SFP; CPV: 32522000-8
Lotul nr. 2
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
88400 MDL
ID
5c6dd127-f29b-4d9a-9dfb-86d7e09c376d
Documentele procedurii de achiziție
Buna ziua.
B1.07. Module SFP+ 10G LR 40km LC SMF (compatibile cu bunurile B1.01-B1.04) -- produsl dat solicitat, lungimea de unda transmisie date trebuie sa fie 1310nm sau 1550nm?
15.09.2021 14:09
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Modulele SFP+ 10G LR 40km LC SMF solicitate trebuie să funcționeze pe lungimea de undă de transmisie 1310nm.
Buna ziua.
B1.05. Module SFP+ 10G LR 10km LC SMF (compatibile cu bunurile B1.01-B1.04)
B1.06. Module SFP+ 10G LR 20km LC SMF (compatibile cu bunurile B1.01-B1.04)
B1.07. Module SFP+ 10G LR 40km LC SMF (compatibile cu bunurile B1.01-B1.04)
modulele specificate se solicita pentru lucru pe 2 fibre (o fibra trasisie alta fibra receptie) sau pentru o fibra cu WDM?
15.09.2021 14:10
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Toate Modulele SFP+ 10G solicitate trebuie să fie de tip duplex (o fibră transmisie și o fibră recepție).
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
788,400.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 16:06:24 - 20.09.2021 11:00:00
08.09.2021 16:06:24 - 20.09.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.09.2021 11:00:00 - 24.09.2021 11:00:00
20.09.2021 11:00:00 - 24.09.2021 11:00:00