- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse igienico-sanitare, detergenti pe anul 2021.
ATENTIE!!! Centrul pentru copii, produsele sa fie de calitate. Mostre a fiecarui produs se cer a fi prezentate de catre OE desemnat castigator, in termen de 2 zille de la incheierea licitatiei. In cazul neprezentarii mostrelor in termen, sau in cazul necorespunderii calitatii acestora, OE va fi descalificat, iar lotul va fi atribuit urmatorului participant.
ATENTIE!!! Centrul pentru copii, produsele sa fie de calitate. Mostre a fiecarui produs se cer a fi prezentate de catre OE desemnat castigator, in termen de 2 zille de la incheierea licitatiei. In cazul neprezentarii mostrelor in termen, sau in cazul necorespunderii calitatii acestora, OE va fi descalificat, iar lotul va fi atribuit urmatorului participant.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL DE REABILITARE DE ZI PENTRU COPII CU DIZABILITATI, OR.CRIULENI
Codul fiscal/IDNO
1009601000245
Adresa
MD-4801,
MOLDOVA,
or.Criuleni,
Criuleni,
str. Stefan cel Mare, 31
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 14:10:21
Ultima modificare
08.09.2021 14:24:42
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse igienico-sanitare, detergenti pe anul 2021.
ATENTIE!!! Centrul pentru copii, produsele sa fie de calitate. Mostre a fiecarui produs se cer a fi prezentate de catre OE desemnat castigator, in termen de 2 zille de la incheierea licitatiei. In cazul neprezentarii mostrelor in termen, sau in cazul necorespunderii calitatii acestora, OE va fi descalificat, iar lotul va fi atribuit urmatorului participant.
Documentele procedurii de achiziție
Detergent WC -DORITI FARA CLOR DAR SCRIETI ANALOG sANFOR ORI dOMESTOS CARE CONTIN CLOR.CE DORITI ?
08.09.2021 14:43
Răspuns la clarificare: Buna ziua. Daca nu gresim la brendul Sanform sunt fara clor, dar cu situatie de pandemie acceptam si cu clor.
Denumirea lotului : Produse igienico-sanitare, detergenti pe anul 2021.
11666.67 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
11,666.67
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 14:14:28 - 09.09.2021 14:30:00
08.09.2021 14:14:28 - 09.09.2021 14:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
09.09.2021 14:30:00 - 13.09.2021 14:30:00
09.09.2021 14:30:00 - 13.09.2021 14:30:00