- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de modernizare a acoperișurilor blocurilor de locuințe (prin acord-cadru)
Lucrări de modernizare a acoperișurilor blocurilor de locuințe (prin acord-cadru)
Lucrări de modernizare a acoperișurilor blocurilor de locuințe (prin acord-cadru)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Codul fiscal/IDNO
1007601010493
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gheorghe Chetrușca
Telefonul de contact
022242501
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 13:41:51
Ultima modificare
09.09.2021 11:36:52
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de modernizare a acoperișurilor blocurilor de locuințe (prin acord-cadru)
Lucrări de modernizare a acoperișurilor blocurilor de locuințe (prin acord-cadru)
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de modernizare a acoperișurilor blocurilor de locuințe (prin acord-cadru)
32500000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
32,500,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 13:48:42 - 04.10.2021 10:00:00
08.09.2021 13:48:42 - 04.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
04.10.2021 10:00:00 - 28.10.2021 10:00:00
04.10.2021 10:00:00 - 28.10.2021 10:00:00