- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Materiale de construcție - repetat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul №1 Cărămidă îngroșată cu goluri
Cărămidă îngroșată cu goluri 250x120x88 mm
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 09:00:00
Denumirea lotului : Lotul №2 Glet
Glet pe baza de ipsos, de tip (Eurofin). SM SR EN 13279-1:2010
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 09:18:30
Denumirea lotului : Lotul №3 Robinet ventil din alamă 1/2″ FF (d.15mm)
Robinet ventil din alamă 1/2″ FF (d.15mm)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 09:37:00
Denumirea lotului : Lotul №4 Robinet ventil din alamă 3/4″ FF (d.20mm)
Robinet ventil din alamă 3/4″ FF (d.20mm)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 09:55:30
Denumirea lotului : Lotul №5 Robinet ventil din alamă 1″ FF (d.25mm)
Robinet ventil din alamă 1″ FF (d.25mm)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 10:14:00
Denumirea lotului : Lotul №6 Robinet ventil din alamă 1/1/4″ FF (d.32mm)
Robinet ventil din alamă 1/1/4″ FF (d.32mm)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 10:32:30
Denumirea lotului : Lotul №7 Țevi pentru conducte apă-gaz d.50x3,5 mm
Țevi pentru conducte apă-gaz d.50x3,5mm (diametrul de trecere, interior, grosimea peretelui 3,5 mm). GOST 3262-75
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 10:51:00
Denumirea lotului : Lotul №8 Conductă din PVC pentru canalizare dn. 200mm
Conductă din PVC pentru canalizare dn.200mm (diametru 200mm, grosimea peretelui 4.9mm, lungimea 4m, clasa SN4, orange) SR EN 13476, SR EN 1401
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 11:09:30
Denumirea lotului : Lotul №9 Conductă din PVC pentru canalizare dn. 315mm
Conductă din PVC pentru canalizare dn.315mm (diametru 315mm, grosimea peretelui 7.7mm, lungimea 4m , clasa SN4, orange) SR EN 13476, SR EN 1401
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 11:28:00
Denumirea lotului : Lotul №10 Țeavă PP-R ALBĂ, d.50x6,9 mm
Țeavă PP-R ALBĂ, d.50x6,9 mm (p/u aprovizionare cu apă caldă, grosimea peretelui 6,90 mm).
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 11:46:30
Denumirea lotului : Lotul №11 Țevi de oțel dreptunghiulare 40x20x3mm
Țevi de oțel dreptunghiulare 40x20x3mm, lungimea 6m.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 12:05:00
Denumirea lotului : Lotul №12 Radiatoare pentru sisteme de încălzire, din fontă
Radiatoare pentru sisteme de încălzire, din fontă, secționate cu 5-7 secții, - puterea unei secții – minim 0,15 kW; - suprafața de încălzire a unei secții – minim 0,2 m²; - volumul unei secții – minim 1,2 litri; - racord la țeavă cu d.20 mm, conform STAS 31311-2005. *(Prețul se va propune pentru o secție) GOST 31311-2005
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 12:23:30
Denumirea lotului : Lotul №13 Vas de expansiune
Vas de expansiune: Cu carcasă din metal, în interior membrană; Volumul: 80-100 litri; Presiunea de funcționare minim 8 bari; Inclusiv livrarea la destinatar.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 12:42:00
Denumirea lotului : Lotul №14 Anod de magneziu
Anod de magneziu, cu racord 1/1/4″, lungimea min. - 300mm
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 13:00:30
Denumirea lotului : Lotul №15 Țiglă profilată
Țiglă profilată (HC-35/1000, grosimea 0.50 mm, RAL 6005)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 13:19:00
Denumirea lotului : Lotul №16 Cherestea ecarisată grosimea 50mm
Cherestea ecarisată grosimea 50mm; lățimea 150 mm; lungimea 6,0 m, cal.I-II. GOST 24454-80
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 13:37:30
Denumirea lotului : Lotul №17 Cherestea ecarisată grosimea 25mm
Cherestea ecarisată grosimea 25mm; lățimea 120 mm; lungimea 4,0 - 6,0 m, cal.I-II. GOST 24454-80
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 13:56:00
Denumirea lotului : Lotul №18 Mastică de bitum
Mastică de bitum pentru detașarea învelitorilor de acoperiș, (ambalat în saci).
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 14:14:30
Denumirea lotului : Lotul №19 Mastică pe bază de bitum și cauciuc
Mastică de bitum pentru acoperiș, (pe bază de bitum și cauciuc, destinat pentru lucrări exterioare).
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 14:33:00
Denumirea lotului : Lotul №20 Plasă hexagonală Zincată
Plasă hexagonală Zincată 25х25mm, D.- 0.8mm, H-1m
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 14:51:30
Documentele procedurii de achiziție
-
Documentaţie de atribuire
08.09.2021 14:40:56
-
Documentaţie de atribuire
08.09.2021 14:40:56
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA08.09.2021 14:40:56 - 18.09.2021 16:00:10
18.09.2021 16:00:10 - 29.09.2021 08:00:00