- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Благоустройство парка "Победы" в мун.Чадыр-Лунга (Устройство тротуаров и отделка стены ограждения)
Благоустройство парка "Победы" в мун.Чадыр-Лунга (Устройство тротуаров и отделка стены ограждения)
Благоустройство парка "Победы" в мун.Чадыр-Лунга (Устройство тротуаров и отделка стены ограждения)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria mun. Ceadir-Lunga
Codul fiscal/IDNO
1007601004434
Adresa
MD-6101,
МОЛДОВА,
мун.Чадыр-Лунга,
АТО Гагаузия,
mun. Ceadir-Lunga, str. Lenin, 91
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 11:06:03
Ultima modificare
08.09.2021 11:11:51
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Благоустройство парка "Победы" в мун.Чадыр-Лунга (Устройство тротуаров и отделка стены ограждения)
Благоустройство парка "Победы" в мун.Чадыр-Лунга (Устройство тротуаров и отделка стены ограждения)
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Благоустройство парка "Победы" в мун.Чадыр-Лунга (Устройство тротуаров и отделка стены ограждения)
318029 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
318,029.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 11:11:51 - 13.09.2021 16:00:00
08.09.2021 11:11:51 - 13.09.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 16:00:00 - 21.09.2021 10:00:00
13.09.2021 16:00:00 - 21.09.2021 10:00:00