- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Aprovizionare cu gaze naturale presiune medie și joasă din .s.Coșcalia sectorul str.Poleanickin
Aprovizionare cu gaze naturale presiune medie și joasă din .s.Coșcalia sectorul str.Poleanickin
Aprovizionare cu gaze naturale presiune medie și joasă din .s.Coșcalia sectorul str.Poleanickin
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s.Coscalia
Codul fiscal/IDNO
1007601005202
Adresa
MD-7720,
MOLDOVA,
s.Coşcalia,
Căuşeni,
str.Polenicikin 89
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 10:52:30
Ultima modificare
08.09.2021 11:10:44
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Aprovizionare cu gaze naturale presiune medie și joasă din .s.Coșcalia sectorul str.Poleanickin
Aprovizionare cu gaze naturale presiune medie și joasă din .s.Coșcalia sectorul str.Poleanickin
Documentele procedurii de achiziție
documentațiea standart (2).signed.pdf
-documentațiea standart
Documentaţie de atribuire
08.09.2021 10:58:18
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Aprovizionare cu gaze naturale presiune medie și joasă din .s.Coșcalia sectorul str.Poleanickin
240393.17 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
240,393.17
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 10:58:18 - 13.09.2021 09:00:00
08.09.2021 10:58:18 - 13.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 09:00:00 - 16.09.2021 09:00:00
13.09.2021 09:00:00 - 16.09.2021 09:00:00