- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea produselor lactate
Achiziționarea produselor lactate pentru instituțiile preșcolare și centrul de bătrâni
Achiziționarea produselor lactate pentru instituțiile preșcolare și centrul de bătrâni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria or.Nisporeni
Codul fiscal/IDNO
1007601006737
Adresa
6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
or.Nisporeni str.Al.cel Bun,55
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ecaterina Ciochină
Telefonul de contact
067710858
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 10:36:25
Ultima modificare
09.09.2021 16:41:15
MTender ID
Cod CPV
15500000-3
-
Produse lactate
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse lactate
Diverse produse lactate
Statut
Activ
Valoarea estimată
243009.03 MDL
ID
979a348e-9eba-4443-8809-73dd61f03a3f
Pas minim
243.01
Termen de valabilitate al contractului
De la 22.09.2021 10:49:40 Până la 31.12.2021 11:49:40
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Buna ziua!
Unitatea de masura p-u lapte la kg???
09.09.2021 16:34
Răspuns la clarificare: Litru
Denumirea lotului : Produse lactate
243009.03 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
243,009.03
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 10:49:38 - 15.09.2021 09:30:00
08.09.2021 10:49:38 - 15.09.2021 09:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.09.2021 09:30:00 - 20.09.2021 09:00:00
15.09.2021 09:30:00 - 20.09.2021 09:00:00