- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de renovare a iluminatului pe teritoriul Centrului de gazduire
Lucrari de renovare a iluminatului
Lucrari de renovare a iluminatului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de găzduire și orientare pentru persoanele fără domiciliu stabil
Codul fiscal/IDNO
1007601010530
Adresa
MD-2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
stradela Halteii 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 10:22:42
Ultima modificare
09.09.2021 08:40:49
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de renovare iluminare a teritoriului
Lucrari de renovare iluminare
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare (3).pdf
Lucrari de renovare iluminare
Documentaţie de atribuire
08.09.2021 15:21:09
Buna ziua, este necesar ceva de demontat sau doar montaj ?
09.09.2021 10:40
Răspuns la clarificare: Buna ziua, da trbuie de demontat cele vechi si montarea celor noi.
Cleme wago de care solicitati 3+3 iesiri, sau doar cu 3 intrari ?
09.09.2021 10:43
Răspuns la clarificare: 3 intrari
Cablu este montat, nu este necesar de procurat ?
09.09.2021 10:43
Răspuns la clarificare: cablu este montat
Este necesar de anexat DUAE ?
10.09.2021 13:43
Răspuns la clarificare: Nu este obligatoriu daca doriti il puteti anexa.
Denumirea lotului : Lucrari de renovare iluminare a teritoriului
20833.33 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
20,833.33
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 15:21:09 - 10.09.2021 16:00:00
08.09.2021 15:21:09 - 10.09.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10.09.2021 16:00:00 - 14.09.2021 14:00:00
10.09.2021 16:00:00 - 14.09.2021 14:00:00